CupCup Sistema

Tai yra ritualai, kurie padaro mus – mumis. Mes jų už nieką neišsižadėsime. Tačiau ne viskas, kas mums taip gyvybiškai svarbu, padeda kitiems planetoje gyvenantiems organizmams: kiekvienais metais mes sunaudojame 500 milijardų vienkartinių puodelių, kurie nesuyra ir… atsiduria jūroje. O kas jei galėtume padėti pasauliui nekeičiant nei vieno savo įpročio? Mes manome, jog tai įmanoma. CupCup tikslas – teikti daugkartinio naudojimo puodelius kavinių tiklams, festivaliams, renginių vietoms, kitoms aktyvioms vietoms tam, kad pereiti prie uždaro ciklo veiklos modelių ir sumažinti susidarančių atliekų kiekį. CupCup – daugiau nei puodeliai – tai vizija sukurti visuomenę be atliekų.

CupCup kavinėse

Kavinių tinkluose naudojamos GREEN CupCup kortelės Su šia kortele pasiimkite ir atiduokite daugkartinius CupCup puodelius į bet kurią tvarią kavinę, esančią mūsų žemėlapyje. Kortelė kainuoja 2 € ir ją galite įsigyti, bet kurioje CupCup tiekiančioje kavinėje, Taip pat naudojant GREEN CupCup gaunate 10% nuolaidą gėrimams kavinėse.

CupCup festivaliuose ir renginiuose

CupCup kuria daugkartinių puodelių grąžinimo sistemas festivaliams. Iššūkyje dalyvaujantys festiviai kuria beatliekę renginių kultūrą – neša vartojimo atsakingai žinią savo veikloje!